Yardım

Yardım

Üyelik

Biz kimiz?

Heryerde Spor, Göktuğ Karadeniz'in fitness dünyasındaki 20 yıldan fazla tecrübesi ile oluşturulmuş, sizlerin yaşam kalitesini yükseltmek, fit ve sağlıklı bir yaşam sürebilmek için uzman eğitmenler eşliğinde size uygun programların hazırlandığı bir egzersiz ve spor merkezidir.

Heryerde Spor'da egzersiz yapmanın yanısıra, çeşitli seminerler, workshoplar, atölyeler ile sağlık, spor ve beslenme ile ilgili öğrenmek istediğiniz tüm bilgilere de ulaşabileceksiniz.

Heryerde Spor, sizin spor ve sağlık ile ilgili tüm ihtiyaçlarınızı tek bir yerde ve profesyonel destek ile cevap vermek amacı ile kurulmuştur.

heryerdespor.com'ye neden üye olmalıyım?

heryerdespor.com olarak, daha kaliteli hizmet verebilmek için müşterilerimizle daha yakından ilgileniyor, bu yüzden de sizleri daha iyi tanımaya çalışıyoruz.

heryerdespor.com imajı ve prensipleriyle hizmet veren sitemiz aracılığıyla, sizlerle daha yakın ilişkiler kurabilmeyi, bir aile olmayı hedefliyoruz. Bu kapsamda heryerdespor.com olarak, müşterilerimizin alışveriş alışkanlıkları, tercih ve ihtiyaçlarıyla yakından ilgilenmekteyiz. Bu nedenle, daha güvenli, hızlı ve kolay alışveriş yapabilmeniz için, ilgi alanlarınızı, özel gün ve isteklerinizi bilmemiz size daha iyi hizmet sunabilmemiz açısından büyük önem taşıyor.

heryerdespor.com, ilgi alanlarınızı da göz önünde bulundurarak hazırladığı özel e-bültenlerle, sizleri daha fazla memnun etmeye çalışmaktadır. Üyelik bilgileriniz ve alışveriş alışkanlıklarınız doğrultusunda hazırlanan bu e-bültenler sayesinde, kampanya, indirim ve her türlü duyuruyu önceden öğrenme fırsatına sahip olabilirsiniz.

heryerdespor.com'nin bir üyesi olarak aldığınız ürünleri, Türkiye'nin her yerine gönderebilirsiniz. Küçük bir fark ödeyerek hediyelerinizi özel olarak paketletebilir, bunun yanında gönderdiğiniz hediyelerin içine dilediğiniz mesajı yazabileceğiniz özel hediye mesaj kartı hizmetimizden de ücretsiz olarak yararlanabilirsiniz.

Verdiğiniz siparişlere ait ürün, ödeme ve kargo bilgilerine sadece bir kaç tık ile ulaşabilen bir heryerdespor.com üyesi olarak, tercihli olarak sunulan "cookie"ler sayesinde sistem tarafından tanınabilir, kolay site yönlendirmeleri ile alışverişlerinizi çok daha hızlı bir şekilde tamamlayabilirsiniz.

Ürün sayfalarını gezerken istediğiniz ürünler için daha sonra satın alabilmek için "favorilerime ekle" seçeneğini tercih edebilirsiniz.

heryerdespor.com'ye üye olmak için hiçbir ücret ödemenize gerek yoktur. Siz de heryerdespor.com üyeliğinizi kısa bir form doldurarak hemen aktif hale getirebilirsiniz.

Üye olurken vereceğiniz bilgilerin güvenli bir şekilde saklanacağına, ticari amaçla 3. şahıs ve kuruluşlarla kesinlikle paylaşılmayacağına emin olabilirsiniz.(bkz: Gizlilik Bildirgesi)

heryerdespor.com üyesi olmak için ücret ödeyecek miyim?

heryerdespor.com üyesi olmak için hiçbir ücret ödemenize gerek yoktur. heryerdespor.com'nin üyelerine sunduğu tüm hizmet ve avantajlardan hiç bir ücret ödemeden yararlanabilirsiniz.

heryerdespor.com'ye üye girişini nereden yapabilirim?

Üye girişinizi, heryerdespor.com ana sayfasının sağ üst kısmında bulunan "üye girişi" linkine tıklayarak, üye girişi yapmak istiyorum bölümünde yer alan kutucuklara e-posta adresi ve şifrenizi yazarak gerçekleştirebilirsiniz. Eğer siteye daha önce kaydolmayıp, üyelik şifresi almadıysanız, aynı penceredeki "yeni üye" butonuna tıklayarak üyelik formunu doldurabilirsiniz. Anında aktif hale gelecek üyeliğiniz ile heryerdespor.com avantajlarından hemen yaralanmaya başlayabilirsiniz.

Üyelik bilgilerimi ve şifremi daha sonra değiştirebilir miyim?

Üyelik ve iletişim bilgilerinizi "Hesabım" sayfasından ulaşabileceğiniz Üyelik Bilgilerim bölümünden kolayca güncelleyebilirsiniz.

Üyelik bilgilerinizin güncel ve doğru olması, siparişlerinizin teslimi ve size sunacağımız üyelik fırsatları bakımından çok önemlidir. Satış yetkililerimiz sizin güvenliğiniz için, gerekli gördükleri durumlarda, bu bilgilerin güncelliğini ve doğruluğunu kontrol edebilirler. Verilmiş olan bilgilerin gerçeklerle örtüşmemesi ya da güncelliğini yitirmiş olması halinde siparişin onaylanmamasına karar verebilirler. (Örnek; Siparişle ilgili açık olmayan durumlar, güvenlik, verilen telefon numarasından doğru kişiye ulaşılamaması halinde, yanlış bilgi vb.)

Üyelerinize hangi sıklıkta e-posta gönderiyorsunuz?

İlk defa üye olan kullanıcılarımıza, üyelik ve genel bilgilendirme amaçlı bir e-posta göndermekteyiz. Bunun dışında üyelik formunda bizden kampanya, indirim ve duyurular hakkında bilgilendirici e-posta almak istediğini belirten üyelerimize e-bülten göndermekteyiz.

heryerdespor.com''den e-posta almak istemiyorsam ne yapmalıyım?

heryerdespor.com'den aldığınız e-bültenler üzerinden bunu kolayca yapabilir ya da [email protected] adresine, ilgili e-posta hesabınız üzerinden e-posta almak istemediğinizi iletebilirsiniz.

heryerdespor.com üyeliğimi iptal edebilir ya da bir başkasına devredebilir miyim?

heryerdespor.com üyeliği sizlere birçok avantaj sağlarken karşılığında herhangi bir yükümlülük de getirmemektedir. Yine de istediğiniz zaman hesabınızı [email protected] adresine göndereceğiniz bir bilgilendirme mesajı ile kapatabilirsiniz. Ancak, üyelik sistemi gerçek kişilere özel olduğundan ötürü başkalarına devredilememektedir.

Üyelik şifremi unutursam ne yapmalıyım?

Sitemizin sağ üst kısmında "Üyelik" başlığı altında yer alan giriş yap linkinden ulaşabileceğiniz üye giriş ekranında, sadece e-posta alanını doldurup, şifre bölümünü boş bıraktıktan sonra "şifremi unuttum" linkine tıkladığınız takdirde yeni şifreniz, otomatik olarak üye olurken bildirdiğiniz e-posta adresinize gönderilecektir.

Üye olduğum e-posta adresini artık kullanmıyorsam ne yapmalıyım?

Üye olduğunuz e-posta adresini değiştirmek içim [email protected] adresinden mevcut e-posta adresiniz ve yenilemek istediğiniz e-posta adresinizi, değişiklik talebinizle birlikte iletmeniz yeterlidir. E-posta adresiniz tarafımızdan güncellenecek ve size güncelleme bilgisini iletilecektir.

Üye olmadan veya üye girişimi tamamlamadan alışveriş yapabilir miyim?

heryerdespor.com'de yer alan ürünleri incelemeniz, sepete atmanız ve satın almanız için üye olmanız zorunlu değildir.

Üyelerinizin yapmış oldukları alışverişlerden yeterince memnun kalmalarını nasıl sağlıyorsunuz?

Her Yerde Spor olarak kaliteli hizmet ve ürünlerimizle her zaman gurur duyuyoruz. Müşteri memnuniyeti sağlamak için müşterilerimizle düzenli olarak ilgileniyor, isteklerinizi ve önerileriniz değerlendirip, şikâyetlerinizi göz önünde bulunduruyoruz. Her Yerde Spor depolarını düzenli olarak kontrol altında tutuyor, bu sayede satış sonrasında ürünlerimizin sizlere en kısa sürede ulaşmasını sağlıyoruz. Gönderilerinizin size sağlam, eksiksiz ve doğru bir şekilde ulaşıp ulaşmadığının takibini yaparak, satış sonrasında da müşterilerimizi yalnız bırakmıyoruz.


İşlem Rehberi

Sepetim nedir?

"Sepetim", sonraki site ziyaretlerinizde de erişebileceğiniz kişiye özel bir alışveriş listesidir. (Sepetinize eklediğiniz ürünlerinlerin stokları, satın alma işlemi gerçekleştirilene kadar, adınıza bloke edilmeyecektir.) Gezdiğiniz sayfaların sağından ve de en üstünde bulunan "Hesabım" menüsü altından ulaşabileceğiniz "Sepetim" özelliği ile üye girişi yaptıktan sonra seçtiğiniz ürünleri, siz kaldırana kadar ya da depo stoklarımız tükenene kadar saklayabilirsiniz. Böylelikle önceden ilgilenmiş olduğunuz ürünleri daha sonra inceleyebilir ve satın alma işlemini gerçekleştirebilirsiniz.

Sepetimi nasıl kullanabilirim?

İlgilendiğiniz ürünleri kişisel sepetinize eklemeniz çok kolay! heryerdespor.com ana sayfasında ya da kategori sayfalarında gördüğünüz ürün resimlerine tıklayarak o ürüne ait özelliklerin ve ödeme seçeneklerinin bulunduğu detaylı ürün sayfasına gidebilir ve de ürünlerin altında yer alan "sepete at" butonunu tıklayarak, incelediğiniz ürünü sepetinize ekleyebilirsiniz. "Sepetim" butonuna tıklayarak sepetinizin içeriğini detaylı bir şekilde görebilir, böylece eklediğiniz ürünlerin adetlerini güncelleyebilir veya sepetten sadece bir tıklama ile çıkarabilirsiniz. (Sepetinize eklediğiniz ürünlerin stokları, satın alma işlemini gerçekleştirene kadar adınıza bloke edilmeyecektir.)

Sepetinizdeyken "satın al" butonuna tıklayarak, Fatura ve Teslimat bilgileri sayfasına ilerleyebilir ve alışverişinizi hızlı ve güvenli bir şekilde tamamlayabilirsiniz. Bunun yanında, üye girişi yapmadan sepet içeriğinin görüntülenmesine sistemlerimizin izin vermiyor olması sayesinde, daha önce alışveriş sepetinize attığınız ürünler ve listeniz, sizin dışınızda yetkisiz kişilerce görüntülenemeyecektir.

Sepetime eklemiş olduğum ürünleri sonradan çıkarıp, değiştirebilir miyim?

Sepetinizde bulunan her ürünü dilediğiniz takdirde tek bir tıklamayla sepetinizden çıkarabilirsiniz. Sepetinizin içine girdikten sonra, listeden kaldırmak istediğiniz ürünün yanındaki "sil" butonuna tıklayarak bu işlemi çok kolay bir şekilde gerçekleştirebilirsiniz.

heryerdespor.com'den nasıl alışveriş yapabilirim?

heryerdespor.com'den alışveriş yapmanız için ya üye olmanız ya da ziyaretçi olarak işemlere devam etmeniz gerekmektedir. Zaten üye iseniz, giriş yaparak sistemlerimiz tarafından tanınır duruma gelebilirsiniz. Bu kısa işlemin ardından kullanıcı dostu olarak tasarlanmış heryerdespor.com 'de alışveriş yapmak diğer birçok sitenin aksine çok daha hızlı ve kolay olacaktır.

Anasayfa'dan kategori veya ürün grubu seçip ürün liste sayfasına geçebilirsiniz.Ürün liste sayfasından incelemek istediğiniz ürünleri seçerek, ürün detay sayfalarına geçebilirsiniz.

Seçtiğiniz ürünün ürün detay sayfasında ürünü inceledikten sonra satın almak istediğiniz ürünleri sepetinize ekleyebilirsiniz.Sepet sayfasında ödeme yapmadan önce ürünlerinize adet güncellemesi yapabilir ya da ürün silebilirsiniz. Ayrıca var ise indirim kodunuzu bu sayfada uygulayabilirsiniz.

İşlemlerinizi tamamladıktan sonra "SATIN AL" seçeneğiyle ödeme adımlarına geçebilirsiniz. Adres adımında sipariş özetinden ürünü ve kargo ücretini kontrol ettikten sonra yeni adres oluşturabilirsiniz ya da varsa kayıtlı adreslerinizden birini seçebilirsiniz.

Fatura adresinizi de belirledikten sonra "ADRES SEÇ VE DEVAM ET" butonuna basarak ödeme adımına geçebilirsiniz.Ödeme adımında kart bilgilerinizi girebilirsiniz.Kart bilgilerinizi girdikten sonra taksit seçeneklerinden 1 tanesini seçebilirsiniz. Satış sözleşmeleri adımında "Mesafeli satış sözleşmesi" ve "Ön bilgilendirme formunu inceleyebilirsiniz. (İşleminiz tamamlanmadan önce bilginize sunulan mesafeli satış sözleşmesi ve tüketici ön bilgilendirme formunu satış tamamlandıktan sonra sisteme girişini yaptığınız elektronik posta adresinize göndereceğiz ve üç yıl süreyle siz ve yasal merciilerden gelecek talepler için saklayacağız.

Satış tamamlandıktan sonra internet sitemiz üzerinden sipariş detay sayfasından da bu sözleşme ve formlara ulaşabilirsiniz) İşleminizi tamamlayabilmeniz için sözleşmeleri onaylamanız gerekmektedir.

Son olarak cayma hakkı bilgilendirmelerini, ürün bedeli, kargo bedeli, ödeme şekli, vade farkı ve toplam bedeli inceleyip "ALIŞVERİŞİ BİTİR" butonuyla işleminizi başarıyla sonuçlandırabilirsiniz. Eğer siparişinizde herhangi bir veri giriş hatası oluşmuşsa işleminizi onaylamadan geri dönüp değiştirebilirsiniz.

Siparişiniz başarıyla tamamlanmıştır.Sipariş numaranızı ve sipariş özetinizi bu sayfadan görüntüleyebilirsiniz. Ayrıca tüketici şikayetine ilişkin bir uyuşmazlık söz konusu olması halinde Tüketici Hakem Heyetlerine veya Tüketici Mahkemelerine başvurulabilirsiniz. Uyuşmazlık halinde ayrıca ülkemizde kabul edilen tahkim ve arabuluculuk gibi alternatif uyuşmazlık çözüm yollarına da başvurabilirsiniz. Alternatif uyuşmazlık çözüm yollarının daha hızlı, daha ekonomik ve daha etkin olduğu bilinmektedir. Bu çözüm yollarına başvurmak, hukuki çözüm yollarına başvurma hakkınızı ortadan kaldırmayacaktır.

heryerdespor.com''den sevdiklerime hediye alıp, gönderebilir miyim?

heryerdespor.com'de sevdikleriniz için tercih edebileceğiniz çok çeşitli ve özel hediyelik ürünler bulabilirsiniz. Her Yerde Spor kalitesi ve özeniyle sunulan bu ürünlerimizi rahatça sevdiklerinize gönderme imkânını da sunuyoruz. Size bunun için çok şık hediye paketi hizmetimizi tavsiye ederiz. Ürün başına çok küçük bir fark ödeyerek hediye paketi seçeneğimizi tercih edebilirsiniz. Üstelik bu durumda özel günlerinde sevdiklerinize iletmek istediğiniz mesajlarınız için sunduğumuz hediye kartı hizmetinden de ücretsiz yararlanabilirsiniz.

Sipariş ettiğim ürün stoklarınızda yoksa ne yapıyorsunuz?

heryerdespor.com üzerinden siparişini verdiğiniz bir  siparişler 2 ila 3 iş günde kargoya teslim edilebilmektedir.

Fiziki bir kaza veya teknik bir hatadan dolayı stoklarda olmayan bir ürünün alışveriş sayfalarında aktif görünmesi gibi nadir durumlarda, müşteri hizmetleri temsilcimiz sizinle en kısa sürede iletişime geçecek ve bu sorun tamamen sizin istekleriniz doğrultusunda çözüme kavuşturulacaktır. Böyle bir durumda yeni bir sipariş verebilir ya da siparişinizi iptal ederek paranızın iadesini talep edebilirsiniz. Ödemiş oldunuz bedel en kısa sürede ödeme tercihinize göre bankanıza iade edilecektir.

Siparişini verdiğim ürünü almaktan vazgeçersem ne yapmalıyım?

[email protected] adresine göndereceğiniz bir e-posta ile ya da 0532 597 37 29 numaralı Müşteri Hattımızdan ulaşabileceğiniz müşteri hizmetleri temsilcimize bu durumu bildirmeniz yeterli olacaktır.

Eğer ürününüz kargoya verilmediyse siparişinizin gönderimi derhal durdurulacaktır. Gönderimi durdurulan siparişlerin geri ödemeleri, heryerdespor.com tarafından, seçmiş olduğunuz ödeme şekillerine göre bankanıza en kısa sürede iade edilir. Siparişinizin kargo şirketine teslim edilmiş olması durumunda iade koşulları geçerli olacaktır.

Ödemesini gerçekleştirdiğim siparişin içeriğinde değişiklik yapabilir miyim?

heryerdespor.com sayfalarında, alışverişinizi onayladığınız anda bankanız ödemenizi otomatik olarak gerçekleştirir ve siparişinizin onaylanmasının akabinde faturanız kesilir. Bu durumda siparişinizi iptal ederek, yeni bir sipariş vermeyi deneyebilirsiniz.

Eğer siparişinizde değişiklik yapmak istiyorsanız [email protected] adresine göndereceğiniz bir e-posta ile ya da 0532 597 37 29 Müşteri Hattımızdan ulaşabileceğiniz müşteri hizmetleri temsilcimize bu durumu bildirmeniz gerekmektedir. Gönderiniz kargo şirketine teslim edilmediyse siparişinizin teslim işlemi derhal durdurulacaktır.

Siparişinizin kargo şirketine teslim edilmiş olması durumundaysa tamamıyla iade koşulları geçerli olacaktır. heryerdespor.com siparişlerinizi, ödemenizi iade etmek koşuluyla iptal etme yetkisine sahiptir. Lütfen yazılı bildirimlerinizin hiçbirinin içeriğinde kredi kartı numaranız ve şifreniz gibi şahsi/maddi güvenliğinizi tehlikeye atabilecek bilgileri bulundurmayınız!


Ödeme

EFT/Havale ödemesi için banka bilgileriniz nelerdir?
Akbank Akbank
Şube: Zincirlikuyu Şubesi
Hesap Sahibi: İkipixel Bilgi Teknolojileri Tic. A.Ş.
Hesap no: 0116265
IBAN: TR49 0004 6004 3688 8000 1162 65
Almak istediğim ürünler için hangi ödeme seçeneklerini kullanabilirim?

heryerdespor.com'den sipariş ettiğiniz tüm ürünleri aşağıdaki ödeme seçeneklerinden herhangi biri ile gerçekleştirmeniz mümkündür.

Kredi kartı ile peşin ödeme: Tüm Visa ya da Mastercard sahibi müşterilerimiz, ödemelerini tek seferde ödeyebilme seçeneğine sahiptirler. heryerdespor.com'nin kullandığı güvenli ödeme sistemi hakkında detaylı bilgiye buradan ulaşabilirsiniz.

Kredi kartı ile taksitli ödeme: Advantage, Axess, Bonus, CardFinans, Maximum, Paraf ve World özellikli kredi kartı sahibi tüm müşterilerimiz, kendilerine Her Yerde Spor avantajlarıyla sunulan seçeneklerden dilediklerini tercih ederek, sitemizden peşin fiyatına taksitle alışveriş yapabilirler. (Diğer kredi kartı tipleriyle sadece tek çekim seçeneğiyle alışveriş yapılabilir.) heryerdespor.com üzerinden vade farkı alınarak taksitlendirme yapılmamaktadır.

Havale, Virman ve EFT ile ödeme: Tüm müşterilerimiz, aşağıdaki heryerdespor.com banka hesapları üzerinden havale, virman ya da EFT yöntemlerinden biriyle alışveriş yapabilirler.

Akbank Akbank
Şube: Zincirlikuyu Şubesi
Hesap Sahibi: İkipixel Bilgi Teknolojileri Tic. A.Ş.
Hesap no: 0116265
IBAN: TR49 0004 6004 3688 8000 1162 65

Önemli uyarı : Havale ve eft ödemelerinizde,şirket IBAN numarası ile birlikte alıcı ismi mutlaka "Denizhan Ateşalp" olarak girilmelidir. Ayrıca, havale, eft ve virman ödemelerinizde, ücretin hangi siparişe ait olduğuna dair, açıklama bölümüne sipariş numaranızı eklemeniz gerekmektedir.

heryerdespor.com Hediye Çeki ile ödeme: heryerdespor.com sayfalarından alabileceğiniz hediye çeklerini istediğiniz zaman internet üzerinden yapacağınız alışverişlerinizde kullanabilir ya da bir başkasına hediye edebilirsiniz. (heryerdespor.com'den online olarak alacağınız hediye çekleri, sadece online alışverişlerinizde geçerlidir.)

PayPal ile ödeme: Eğer bir PayPal hesabınız varsa, kredi kartı bilgilerinizi paylaşmanıza hiç gerek kalmadan, PayPal ile ödemenizi kolayca gerçekleştirebilirsiniz.

Kredi kartı bilgilerimi vermem güvenli mi?

heryerdespor.com'de güvenliğiniz, test edilmiş yazılımlar ve dünyanın konusunda uzman şirketlerinin başında gelen Globalsign ve Thawte Global firmalarının sağladığı SSL şifreleme yöntemiyle sağlanmaktadır. Kredi kartı bilgileriniz, kesinlikle Her Yerde Spor serverları üzerinde saklanmamaktadır. Ödeme işlemleriniz siz ve bankanız arasında gerçekleşmekte, bize sadece banka tarafından bu işlemin onaylanıp onaylanmadığı bilgisi iletilmekte, ödeme bilgileriniz 3. kişilerin ulaşımına ve müdahalesine kapalı tutulmaktadır. Üyelerimiz yapmış olduğu işlemlerde 256 bit SSL güvenlik alanı içinde hareket etmenin rahatlığını yaşamaktadırlar. Bu şifreleme uluslar arası bir standarttır.

Ben gerekli onayı vermediğim halde kredi kartımdan tahsilât yapılabilir mi?

heryerdespor.com olarak kesinlikle kredi kartı numaralarını sistemlerimize almıyoruz. Yapmış olduğunuz ödemeye ilişkin bu tip bir işlem, çalıştığımız banka tarafından temin edilen sanal pos (VPOS) üzerinden, sizin bilgisayarınız ve bankanız arasında gerçekleşmektedir. Bizim sistemlerimize hiçbir şekilde sizin kredi kartı, şifre ve güvenlik bilgileriniz ulaşmamaktadır. Bu nedenle bizim kredi kartınızdan tahsilât yapmamız gibi bir durum söz konusu değildir.

Yabancı kredi kartlarıyla ödeme yapılabiliyor mu?

Şimdilik yabancı kredi kartlarıyla ödeme kabul edemiyoruz. Ayrıca, ödemelerinizi sadece TL bazında yapabiliyorsunuz.

Fiyatlarınıza KDV dâhil mi?

heryerdespor.com sayfalarında gördüğünüz tüm fiyatlara KDV dâhildir. Bunun size sağladığı en önemli avantaj, aldığınız ürüne ödeyeceğiniz miktarı en başından itibaren bilmeniz ve tam da alışverişinizi sonlandırmak üzereyken beklenmedik rakamlarla karşılaşmamanızdır.

heryerdespor.com Satış Sözleşmesi nedir?

heryerdespor.com Satış Sözleşmesi 4822 no'lu Tüketicilerin Korunması Hakkındaki Kanun ve Mesafeli Sözleşmeleri Uygulama Esas ve Usulleri Hakkındaki Yönetmelik hükümlerine dayanarak heryerdespor.com müşterilerinin haklarının tanımlanması ve korunması için hazırlanmış bir sözleşme metnidir. Müşterilerimizin heryerdespor.com üzerinden alışveriş yapabilmesi ve bahsi geçen haklardan yararlanabilmesi için ödeme sayfasında yer alan bu sözleşmeyi ve ön bilgilendirme formunu elektronik ortamda onaylamaları gerekmektedir.

Ödeme adımı sırasında gereken tüm bilgileri girmeme rağmen ödeme onayı alamıyorsam ne yapmalıyım?

Ödemenizi kredi kartı ile gerçekleştirmeye çalışıyorsanız;

  • Kredi kartı veya sanal kartınızın kullanılabilir limitini,
  • Kartınızın üzerindeki Visa ya da Master kart tipini doğru seçtiğinizi,
  • Kartınızın son kullanma tarihini,
  • Kart bilgilerini hatasız girdiğinizi,
  • Kullandığınız kartın ek kart olması durumunda, ana kart sahibi tarafından iptal edilip edilmediğini,
  • Onay işlemi sırasındaki internet bağlantınızı,
  • Kartınız adına yapılan bir kayıp ihbarının olup olmadığını;

Havale, Virman ve EFT ödemelerinizde ise;

  • Yatırdığınız banka hesabının heryerdespor.com hesaplarından birine ait olduğunu kontrol etmenizi öneririz.

Yukarıdaki koşulların hepsinin doğrulanmasına rağmen sorununuz hala devam ediyorsa ve ödeme sayfalarında tereddüt yaşıyorsanız, [email protected] adresine sorununuzu ve telefon numaranızı belirten bir açıklama e-postası atabilir ya da 0212 245 00 83 no lu Müşteri Hattından Müşteri Hizmetleri Temsilcimiz ile görüşerek gerekli bilgi ve desteği alabilirsiniz.


Teslimat

Siparişini verdiğim ürün ne zaman kargoya verilir, ne kadar sürede elime geçer?

heryerdespor.com'nin kargo gönderimlerindeki çözüm ortağı Yurtiçi Kargo'dur. Sitemizden vereceğiniz siparişler, Yurtiçi Kargo güvencesiyle en hızlı ve güvenli şekilde size ulaştırılacaktır.

heryerdespor.com, aldığınız ürünleri size mümkün olan en kısa süre içerisinde ulaştırmayı kendine amaç edinmiştir. Bu nedenle, site üzerinden sattığımız ürünlerin büyük kısmını Her Yerde Spor'ya ait depolarda tutmaktayız. Böylece de diğer bir çok online satış sitesinin aksine, ürünü kargo firmasına teslim etmeden önce ürünlerimizin büyük bir kısmında tedarik edilmeleri için 3-4 günlük ekstra sürelere ihtiyaç duymamaktayız. 

Bu kapsamda ödemesi tamamlanarak onaylanmış siparişleriniz 2 iş günü içerisinde kargo firmamıza paketlenmiş olarak teslim edilir. Kampanya dönemlerinde siparişlerin gönderim süresinde birkaç gün gecikme yaşanabilmektedir.*


Ayrıca, siparişiniz kargoya verildiği zaman, sistemlerimiz tarafından size kargo teslimat e-postası otomatik olarak gönderilecektir. Bu e-posta ile siparişinizin ne zaman kargoya teslim edildiğini öğrenebilir, Hesabım>Siparişlerim sayfasına girerek de siparişinizin durumunu rahatça görebilirsiniz.

Siparişlerinizi size en kısa sürede teslim etmek bizim açımızdan büyük önem taşımaktadır. Bu süre teslim almak istediğiniz noktanın durumuna göre siparişinizin onaylanmasına müteakip 2 iş günü (büyük il merkezleri) ile 10 iş günü arasında değişebilmektedir.
Teslimatı konusunda zaman kısıtı bulunan siparişleriniz için, kargo gönderim sürelerini göz önünde bulundurmanızı önemle rica ederiz.

Siparişimin ne zaman kargoya verildiğini nasıl öğrenebilirim?

Siparişiniz kargoya verildiği zaman sistemlerimiz tarafından size kargo teslimat e-postası otomatik olarak gönderilecektir. Bu e-posta ile siparişinizin ne zaman kargoya teslim edildiğini öğrenebilir ve "Hesabım > Siparişlerim" sayfanızdan siparişinizin durumunu rahatça görebilirsiniz.

Teslimatlarım gecikirse ne yapmalıyım?

Eğer ürününüz, en geç 10 iş günü içerisinde adresine ulaşmazsa [email protected] adresine sorununuzu ve telefon numaranızı belirten bir açıklama e-postası atabilir ya da 0532 597 37 29 Her Yerde Spor Müşteri Hattından Müşteri Hizmetleri Temsilcimiz ile görüşerek gerekli bilgi ve desteği alabilirsiniz.

Siparişini verdiğim ürünü kim teslim edecek?

heryerdespor.com'nin bu konudaki çözüm ortağı Yurtiçi Kargo'dur. Siparişlerinizin gönderimi, Yurtiçi güvencesiyle hızlı ve güvenli bir şekilde gerçekleştirilecektir.

Kargo için ne kadar ödeme yapmam gerekecek?

heryerdespor.com sitemizde 200 TL ve üstü alışverişlerde kargo ücreti ödemezsiniz. 200 TL altı olan siparişlerinizde, boyutu ne olursa olsun Türkiye'nin her yeri için sadece 9.90 TL kargo bedeli ödeyerek Yurtiçi Kargo güvencesi ile teslim alabilirsiniz.

Neden kargo bedeli ödüyorum?

İnternet üzerinden alışveriş yaptığınızda, mağazadan alışveriş yapmak için gidip gelirken yapacağınız her türlü masraftan (otobüs bileti, taksi ücreti, benzin parası, otopark bedeli vb.) kurtulur, çok daha kısa sürede ve yorulmadan alışverişinizi tamamlarsınız. Ancak bu rahatlığı yaşamanız için ürün dışında size ayrı bir hizmet daha sunulması gerekmektedir: Kargo. Bu ekstra hizmeti size en uygun ücret ve kalite ile sunabilmek için, heryerdespor.com olarak gönderilerimizde Yurtiçi Kargo firması ile çözüm ortaklığı kurduk. Bu sayede, Türkiye'nin her yerine özel indirimli bir fiyat üzerinden siparişlerinizi ulaştırabiliyoruz.

Teslim sırasında ve/veya sonrasında bedel ödeyecek miyim?

Kargo hizmetinin ücreti, siparişini verdiğiniz ürünle birlikte aynı anda faturalandırıldığından daha sonra kargonuzun teslimi için herhangi bir ödeme yapmanıza gerek yoktur.

Neden hasarlı ve şüpheli görülen paketleri teslim almamalıyım?

Siparişiniz size ulaştığında, eğer gönderi paketinde herhangi bir bozulma ya da şüpheli durum tespit ediyorsanız lütfen teslim almayınız. Kargo görevlisinden tutanak tutmasını isteyip, en kısa sürede müşteri hizmetleri temsilcimizle iletişime geçiniz. Eğer böyle bir paketi, teslim fişini imzalayıp kabul ederseniz, taşıma sırasında gerçekleşen hasar, kaybolma gibi durumların tespit edilme ihtimalini ortadan kaldırırsınız. Bu durunda ürününüzün taşıma sırasında başına gelenlerden hiçbir şekilde kargo firması sorumlu tutulamayacaktır. (En küçük ezilme ya da açılmış olma belirtisinde dahi görevliden ısrarla tutanak tutmasını isteyiniz ve bizimle irtibata geçiniz.)

heryerdespor.com sayfası üzerinden hediye gönderebilir miyim?

Şuan için böyle bir hizmetimiz bulunmamaktadır.

Faturalarım bana nasıl ulaştırılacak?

Faturalarınız, sipariş ettiğiniz ürünler ile birlikte, gönderinizin bulunduğu paketin dışına yapıştırılan şeffaf kargo poşetinin içerisinde gönderilir.Eğer isterseniz fatura adresi ile gönderi adresini farklı seçebilirsiniz. Bunun için fatura adresi bölümüne faturanızın gitmesini istediğiniz adresi, teslimat adresi bölümüne de gönderinizin gitmesini istediğiniz adresi doğru bir şekilde girmeniz yeterlidir.

Ancak, özellikle hediye gönderimlerinizde ödediğiniz ücrete ait faturanın hediye aldığınız kişi tarafından görülmesini tercih etmeyeceğinizi de göz önünde bulundurduk. Bu nedenle sipariş esnasında size fatura adresi ve teslimat adresini farklı seçebilme olanağını sunuyoruz. Ve aynen yukarıda belirttiğimiz gibi, hediyelik siparişlerinizde de ayrı bir adrese gitmesini istediğiniz faturaların gönderim ücretini sizin adınıza biz karşılıyoruz.

Siparişimle birlikte faturam gelmedi, ne yapmalıyım?

Siparişleriniz, siz aksini talep etmediğiniz sürece, faturalarıyla beraber gönderilir. Gönderinizin bulunduğu paketin dışına yapıştırılan şeffaf kargo poşetinin içerisinde faturanız bulunmaktadır. Eğer faturanız siparişinizle beraber size teslim edilmediyse, lütfen kargo görevlisinden faturanızı isteyiniz. Faturanızın size teslim edilmemesi halinde, lütfen görevli kişiye tutanak tutturarak durumu en kısa sürede bize bildiriniz. Bu durumda kargo firmasından faturanızın bulunması istenecektir. Eğer faturanız bulunamıyorsa size faturanızın, kaşeli bir kopyasını göndereceğiz.

Faturamın düzenlendiği adresi sonradan değiştirebilir miyim?

Faturanızın düzenlendiği adresi değiştirmek için; 0532 597 37 29 numaralı Müşteri Hattı telefonumuzdan ulaşabileceğiniz müşteri hizmetleri temsilcimize, mesai saatleri dışı ve tatil günlerinde ise [email protected] adresinden sorununuzu telefon numaranızla birlikte belirterek bize ulaşabilirsiniz. Yasal düzenlemelerin izin verdiği ölçüde istekleriniz yerine getirilmeye çalışılacaktır.
Kargo ya da postaya verilmiş olan faturalarda herhangi bir değişiklik yapılamamaktadır.

Siparişimi gerçekleştirdikten sonra teslimat adresimi değiştirebilir miyim?

Siparişinizin onayı henüz verilmemişse, 0532 597 37 29 Her Yerde Spor Müşteri Hattından ulaşabileceğiniz müşteri hizmetleri temsilcimize ya da [email protected] adresinden bize ulaşabilir ve gereken değişikliği iletebilirsiniz. İsteğiniz üzerine size bu konuda destek verilecek ve gereken düzenleme yapılacaktır. Siparişinizin faturalanması ya da kargoya verilmiş olması durumunda herhangi bir değişiklik yapılamamaktadır.

Siparişimin gönderim durumunu sitenizden takip edebilir miyim?

Siparişiniz kargoya teslim edildikten sonra tarafınıza e-posta aracılığı ile bir gönderim numarası iletilecektir. Gerek sitemizdeki Hesabım>Kargo Takibim sayfasından gerekse kargo firmasının internet sitesindeki gönderi takip sayfasından, bu numarayı kullanarak siparişinizi takip edebilirsiniz.

Teslimat adresinde ben yoksam, siparişim kime teslim edilir?

Sipariş ettiğiniz ürünler, kargo yetkilisi tarafından; size, heryerdespor.com alışveriş sayfasında belirtmiş olduğunuz başka bir isme ya da ispatlandığı takdirde 1. dereceden akrabanıza resimli kimlik kontrolü ve teslim fişinin imzalanması karşılığında teslim edilecektir. Teslimat sırasında yukarıdaki koşullardan hiç biri gerçekleşmemişse kargo yetkilisi adrese bir haber formu bırakacak ve takip eden ilk iş günü içerisinde 2. bir uğrama gerçekleştirecektir. Bu süreç zarfında, teslimat koşullarının hiçbirinin gerçekleşmemesi durumunda 2 gün içinde 444 99 99 Yurtiçi Kargo Müşteri Hizmetlerini arayarak siparişinizi teslim alabileceğiniz saat dilimini bildirmeniz istenecektir. Aksi takdirde ürününüz heryerdespor.com deposuna geri gönderilecektir. Bu noktadan sonra müşteri hizmetleri temsilcilerimiz sizinle iletişime geçmeye çalışacak, buna göre siparişinizin durumuna karar verilecektir.

Sipariş verdikten sonra teslim alacak kişiyi değiştirebilir miyim?

Eğer alıcı değişikliği yapmayı istediğiniz sipariş, kargo firmasına teslim edilmemişse [email protected] adresinden bu konuda destek alabilir, gerekli düzeltmeyi yaptırabilirsiniz. Maalesef, siparişinizin faturalanması veya kargo firmasına teslim edilmiş olması durumunda değişiklik yapılamamaktadır.

Siparişimi kargo şubesinden kendim alabilir miyim?

Çalıştığımız kargo firması Yurtiçi Kargo, siparişlerinizin güvenliğinin ve nitelikli takibinin sağlanabilmesi için sadece adrese teslim yapmaktadır.

heryerdespor.com üzerinden nerelere gönderim yapabilirim?

heryerdespor.com gönderim ağı, Yurtiçi kargonun teslimat sağladığı yurtiçindeki tüm bölgeleri kapsamaktadır.

Detaylı bilgi için [email protected] adresinden ya da 0532 597 37 29 nolu Müşteri Hattımızdan bizimle iletişime geçebilirsiniz.

heryerdespor.com'den yurtdışına sipariş verebilir miyim?

heryerdespor.com gönderim ağı, şu an için sadece yurtiçindeki bölgeleri kapsamaktadır.


İptal ve İade İşlemleri

Siparişim eksik, yanlış ya da hasarlı teslim edilirse ne yapmalıyım?

Bu durumda siparişinizi teslim eden kargo yetkilisinden tutanak tutmasını isteyip, ürünü teslim almamalısınız. Hemen Her Yerde Spor Müşteri Hizmetleri ile telefon ya da e-posta aracılığıyla iletişime geçerek gerekli bilgiyi verdiğiniz takdirde siparişinizin telafisi en kısa zamanda gerçekleştirilecek ve bu işlem için gereken kargo masrafları heryerdespor.com tarafından karşılanacaktır.

Müşteri hizmetleri destek e posta: [email protected]

Müşteri hizmetleri destek telefon: 0532 597 37 29

Satın aldığım ürünlerin garanti süresi nedir?

Her Yerde Spor olarak ürün gruplarımıza göre, tüm ürünlerimizde faturanız üzerinde bulunan tarihten itibaren 1 yıl garanti veya sorumluluk süremiz bulunmaktadır.

Satın aldığım ürün arızalı/defolu çıktı, ne yapmalıyım?

Sipariş ettiğiniz ürün üretimden kaynaklanan bir hata ile size gönderildiyse, garanti veya sorumluluk süresi içerisinde ürününüzü, varsa aynı ürün ile değiştirebilir veya iade edebilirsiniz. [email protected] adresine elektronik posta göndererk veya 0532 597 37 29 müşteri hizmetlerimizi arayarak sorununuzu telefon ve sipariş numaranızla birlikte ve ilgili ürün kodu ile bize bildirebilirsiniz.

Satın aldığım ürün bozuldu, aldığım üründen memnun kalmadım, ne yapmalıyım?

Eğer almış olduğunuz ürünün normal kullanım şartları içerisinde üretimden kaynaklanan bir hata nedeniyle bozulduğunu ya da üründen memnun kalmadığınızı düşünüyorsanız, bu yöndeki şikâyetinizi lütfen, sorununuzu ve size ulaşabileceğimiz bir telefon ve sipariş numarası ile ilgili kodunu içeren bir e-postayı [email protected] adresine gönderiniz. Müşteri hizmetlerimiz size gereken desteği mümkün olan en kısa sürede verecektir.

Sipariş ettiğim ürünü nasıl iade edebilirim?

Siparişinizi, teslim aldığınız tarihten itibaren 14 gün içerisinde kullanmadığınız ve ürün ya da ambalajını (satılabilirliğini) bozmadığınız sürece iade edebilirsiniz.

14 gün içerisinde [email protected] adresine sipariş numaranız ve ilgili ürün kodu ile birlikte iade sebebinizi belirten bir e-posta gönderebilirsiniz. Bu aşamadan sonra, Yurtiçi Kargo yetkilisine; paket ve içeriğindeki tüm doküman (garanti belgesi, fatura, sevk irsaliyesi, kargo teslim fişi vb.) ile birlikte teslim ederek Yurtiçi Kargo firmasından ödemesini yaparak bize ulaştırabilirsiniz.Karşı ödemeli olarak gönderilen ürünler kabul edilmeyecektir. Bu noktada sizden ricamız, ürünü mümkün olduğunca sağlam ve hasara uğramayacak bir şekilde paketlemenizdir. Ürününüzün bize ulaşmasına müteakip, yetkililerimizce yapılacak incelemelerin ardından kullanım hatası gibi nedenlerden kaynaklanan kesin bir aksaklık tespit edilmediği takdirde, tercih etmiş olduğunuz ödeme şekline göre ürün bedeli bankanıza iade edilecektir.

Teslim alındıktan sonraki 14 gün içerisinde bilgi verilmeyen ya da satılabilirliği bozulan ürünler, heryerdespor.com tarafından iade alınamayacaktır.

Kimi ürünlerin iadesi, belirli şartlar nedeniyle uygun görülmediği sürece mümkün olamayacağından, müşterilerimizden bu konuda hassas olmalarını bekliyoruz. Teslimat sırasında arızalı ya da ayıplı çıkan ürünler dışında, niteliği itibarıyla iade edilemeyecek, kullanım sırasında vücutla direkt temasa girmek suretiyle hijyen açısından hassas olan ürünler (gece elbisesi,giyim, iç giyim, çorap, mayo ve aksesuarlar v.b.), kopyalanabilir ürünler (Kitap, DVD, VCD ve CD gibi.) ve tek kullanımlık ürünlerde, orijinal ambalajının açılması halinde iade alınamamaktadır.

Yılbaşı, sevgililer günü, anneler günü gibi belirli günlere yönelik özel olarak hazırlanan ürünlerde, kampanya ve promosyon ürünlerinde de ürünün iadesi alınamamakta; müşterilerimiz bu şartları kabul ederek alışverişini gerçekleştirmektedir.

İade edilen ürün, öncelikle heryerdespor.com bünyesindeki servis tarafından incelenecektir ve tüm koşullara uygun olduğu tespit edildiğinde, 10 iş günü içersinde uygulamaya girecek iade işlem süresi başlatılacaktır.

Kurumsal alımlarla ilgili not: İade edeceğiniz ürünün faturası şirket adına düzenlenmiş ise, iadenizi, şirketinizin kargo ücretini dâhil etmeden (ürün birim fiyatı + KDV) keseceği iade faturası ile göndermeniz gerekmektedir.

İade talepleriniz yalnız heryerdespor.com merkezinden karşılanabilmektedir, bu yöndeki isteklerinizi lütfen [email protected] adresine yazılı olarak bildiriniz.

İade durumunda ödememi ne zaman geri alabilirim?

Kredi kartı ile yaptığınız ödemelerde ürün tutarı, iade talebiniz onaylandıktan* ve size bildirilir bildirilmez aynı gün içerisinde bankanıza iade edilecektir. Bu tutarın bankaya devrinden sonra hesaplarınıza yansıması tamamen banka işlem süreci ile ilgili olduğundan, olası gecikmelere heryerdespor.com herhangi bir müdahalede bulunamayacaktır. Kredi kartınıza iade edilen tutarın banka tarafından hesabınıza yansıtılması ortalama 1 ile 2 haftayı bulabilmektedir. Kredi kartı ile taksitli olarak yapılan alışverişlerin iadesinin bankanız tarafından yine taksitli olarak yapılabileceğini, heryerdespor.com'nin bu duruma herhangi bir müdahalesinin bulunmadığını belirtmek isteriz.

*İade işlemlerinin onaylanma süreci, iade talebinizin tarafımıza ulaşmasından itibaren maksimum 14 gün içerisinde yapılmaktadır.

Problem yaşadığım ürünün incelemesi kimler tarafından yapılmaktadır?

Problem yaşadığınız Her Yerde Spor ürünü, merkezimizdeki üretim ve marka sorumluları tarafından titiz ve tarafsız bir incelemeden geçirilmektedir. Üründe herhangi bir üretim hatasına rastlanması durumunda ürününüzle ilgili değişim kararı alınmaktadır.


Taksit Seçenekleri

heryerdespor.com''de hangi kredi kartlarına ne tip taksit imkanı vardır?

Akbank Axess
Akbank Axess

TaksitTaksit TutarıToplam Tutar
Tek çekim-0,00 TL
2 ay0,00 TL0,00 TL

Finansbank cardFinans
Finansbank cardFinans

TaksitTaksit TutarıToplam Tutar
Tek çekim-0,00 TL
2 ay0,00 TL0,00 TL

Garanti Bankası Bonus
Garanti Bankası Bonus

TaksitTaksit TutarıToplam Tutar
Tek çekim-0,00 TL
2 ay0,00 TL0,00 TL

Yapı Kredi World
Yapı Kredi World

TaksitTaksit TutarıToplam Tutar
Tek çekim-0,00 TL
2 ay0,00 TL0,00 TL

İş Bankası Maximum
İş Bankası Maximum

TaksitTaksit TutarıToplam Tutar
Tek çekim-0,00 TL
2 ay0,00 TL0,00 TL

Halkbank Paraf
Halkbank Paraf

TaksitTaksit TutarıToplam Tutar
Tek çekim-0,00 TL
2 ay0,00 TL0,00 TL

Kredi Kartı (Tek Çekim)
Kredi Kartı (Tek Çekim)

TaksitTaksit TutarıToplam Tutar
Peşin-0,00 TL

Havale/EFT
Havale/EFT

TaksitTaksit TutarıToplam Tutar
Peşin-0,00 TL

Kısa bir süre için ilk ders ücretsiz. Hemen üye ol, sana vereceğimiz 1 ders kredisi ile ilk dersine katıl.

Haydi, seni bekliyoruz...

ÜYE OL
Kısa bir süre için ilk ders ücretsiz. Hemen üye ol, sana vereceğimiz 1 ders kredisi ile ilk dersine katıl.